Lista lokali na stronie internetowej dewelopera – Na co zwrócić uwagę?

lista

Jak wiadomo branża deweloperska jest bardzo wyjątkowa i specyficzna. Sam proces zakupu przez klienta jest podzielony na kilka etapów. Niewątpliwie kluczowym jest przykucie jego uwagi i zainteresowanie go swoją marką. Dlatego tak ważne jest posiadanie odpowiednio zaprojektowanej strony internetowej z kilkoma niezbędnymi elementami. 

Lista lokali jako niezbędny element strony internetowej

Zdecydowanie bardzo ważnym elementem jest lista lokali umieszczona na stronie. Klient po wejściu na daną inwestycję będzie mógł bez problemu dowiedzieć się jakie nieruchomości w danym ciągu są dostępne, dzięki czemu będzie mógł zgłosić się z konkretnymi pytaniami do dewelopera. Poprzez wspomnianą listę można zaoszczędzić czas i od razu przejść do konkretów, ponieważ dostarcza ona wystarczającą wiedzę do dalszych rozmów z deweloperem.

Co powinna zawierać lista inwestycji?

Najważniejszym elementem listy jest wyświetlanie się podstawowych informacji, takich jak numer mieszkania, piętro na którym ono się znajduje, jego powierzchnia oraz liczba pokoi i wszelkie dodatkowe informacje, które zdecyduje się udostępnić deweloper. Bardzo pomocnym aspektem dla osoby chcącej uzyskać konkretne informacje jest wprowadzenie filtrów. Można zastosować je w celu sprecyzowania powierzchni inwestycji, wyboru piętra czy liczby pokoi. Samo sortowanie to także element, który powinien uwzględnić projektant strony internetowej ponieważ ułatwia ono klientowi poszukiwania. Dodatkowo lista powinna być czytelna, sporządzona w kolorach, które pozytywnie wpłyną na odbiorcę. Zdecydowanie zbyt skomplikowana lista sprawi, że potencjalny klient może zrezygnować z poszukiwań. 

Przejście do karty danego lokalu

Kolejnym istotnym elementem, który sprawi, że dana lista będzie przejrzysta i zrozumiała jest możliwość przejścia do karty danego lokalu bezpośrednio po najechaniu na wybraną inwestycję. To sprawi, że klient będzie mógł uzyskać wszelkie szczegółowe informacje po jednym kliknięciu. Ważne jest również stałe aktualizowanie listy z panelu administratora. Dokładniej chodzi o aktualizowanie statusów sprzedanych lokali oraz tych, które są dostępne i możliwe do zakupu. 

Przykład listy na stronie inwestycji deweloperskiej

U jednego z naszych klientów zdecydowaliśmy się zastosować taką listę lokali. Była ona niezbędna, ponieważ deweloper w ofercie posiada 64 lokale. Dodaliśmy również opcję filetowania lokali uwzględniając: powierzchnię, piętro oraz liczbę pokoi. Całość jest połączona z listą lokali w panelu administratora, co bardzo ułatwia zmianę statusu lokalu. 

Zrobiliśmy to tak:

Interesuję się projektowaniem stron internetowych oraz copywritingiem. Stale rozwijam swoje umiejętności, aby tworzyć jak najlepsze strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bezpłatna konsultacja

Zadaj nam dowolne pytanie związane. Jeżeli będzie związane z naszymi usługami, bardzo chętnie na nie odpowiemy. Zarezerwuj około 15 minut w swoim kalendarzu i wykorzystaj je na skonsultowanie problemu dotyczącego szeroko pojętej działalności w internecie.


    Pobierz darmowego ebooka

    Co powinna zawierać strona internetowa inwestycji deweloperskiej?