Strony internetowe dla deweloperów

Niezależnie, czy użytkownik zobaczy baner Twojej inwestycji deweloperskiej na mieście, czy reklamę na Facebooku, odwiedzi on Twoją stronę i będzie szukał na niej informacji o Twojej inwestycji.

Statystycznie, każdy klient, który kupi nieruchomość od Ciebie, odwiedzi Twoją stronę internetową. Jest ona centrum wszystkich Twoich działań marketingowych.

Niezależnie czy jesteś właścicielem firmy, czy osobą odpowiedzialną za marketing, z dużym prawdopodobieństwem zainteresuje Cię:

Zwiększenie liczby umówionych spotkań w biurze sprzedaży

Zwiększenie liczby wartościowych zapytań – klasyfikacja leadów

Oryginalna i estetyczna prezentacja Twojej inwestycji w sieci

Wyróżnienie się na tle innych inwestycji w okolicy

Alcoba Development
Strony www dla deweloperów

Jak to robimy?

Projektujemy od zera

Wspólnie z Tobą, organizujemy warsztaty online, w ramach których szukamy wspólnej koncepcji strony internetowej. Szukamy elementów wyróżniających na tle konkurencji, dzięki czemu potencjalny klient zapamięta Twoją inwestycję na dłużej. Jest to ważne, ponieważ decyzja o zakupie nieruchomości często trwa kilka tygodni.

Ścieżki użytkownika

Planujemy elementy na stronie internetowej w taki sposób, aby przewidzieć drogę potencjalnego klienta po witrynie. Zwiększamy w ten sposób prawdopodobieństwo, że użytkownik wypełni formularz kontaktowy i umówi się na rozmowę w Twoim biurze sprzedaży.

Według najnowszych trendów

Projektujemy i budujemy strony według najnowszych, światowych trendów. Jeżeli chcesz, aby strona internetowa Twojej inwestycji była nowoczesna i utrzymana w minimalistycznym stylu, to jesteś w dobrym miejscu. 

Interaktywność

Wdrażamy interaktywne elementy na stronach, np. interaktywne mapy osiedli. Dzięki temu Twoja inwestycja wyróżni się na tle konkurencji, a użytkownik zapamięta Twoją inwestycję

Interaktywne nawigatory inwestycji

Wyróżnij swoją inwestycję w interaktywny sposób. Tworzymy interaktywne nawigatory na podstawie wizualizacji lub zdjęć inwestycji. Użytkownik będzie mógł wybrać budynek, segment, piętro czy lokal. 

Takie rozwiązanie ułatwia nawigację po Twojej stronie, a jeżeli sprzedajesz wiele lokali, może okazać się niezbędne. 

interaktywny nawigator inwestycji deweloperskiej
Interaktywne mapy osiedli - Netby

Przez ostatni rok mieliśmy przyjemność
zrealizować 15 stron internetowych.

Wiktoria Park

Cel projektu

Celem projektu było stworzenie strony internetowej, która ułatwi kontakt potencjalnych klientów z deweloperem i zachęci do kupna mieszkania na osiedlu Wiktoria Park w Pucku.

Efekt współpracy

Nowoczesna i przejrzysta strona internetowa pozwala na zapoznanie się z inwestycją. Możliwość sortowania i filtrowania tabeli z lokalami pozwala na szybki wybór idealnego mieszkania.

Klient

Wiktoria Park to grupa osiedli mieszkaniowych zlokalizowanych w Pucku. Mieszkania znajdują się w blisko Zatoki Puckiej.

Alcoba Development

Alcoba Development

Cel projektu

Celem projektu było stworzenie strony internetowej, identyfikacji wizualnej oraz wizualizacji dla dewelopera Alcoba Development. Firma rozpoczęła sprzedaż swojej nowej inwestycji – Osiedle Urocze w Kiełpinie.

Efekt współpracy

Nowoczesna i minimalistyczna strona internetowa, dzięki której użytkownik może sprawdzić zrealizowane przez firmę inwestycje oraz w łatwy sposób umówić się na rozmowę. 

Klient

Deweloper realizujący inwestycje na terenie województwa pomorskiego. Jego najnowsza inwestycja to Osiedle Urocze w Kiełpinie.

Tworzyliśmy również wizualizacje osiedla oraz materiały identyfikacji wizualnej.

Potrzebujesz czegoś więcej niż strony internetowej?

Wizualizacje

Tworzymy wizualizacje 3d budynków i wnętrz. Klasyczne oraz fotorealistyczne. 

Identyfikacja wizualna

Przygotowujemy całą identyfikację wizualna dla Twojej inwestycji. 

Spacery 3d

Od 2022 roku tworzymy spacery 3d po inwestycjach deweloperskich. Dla pierwszych trzech klientów posiadamy promocyjne ceny.

Nie zwlekaj i umów się na niezobowiązującą konsultację telefoniczną

Poznajmy się

Netby to agencja, która powstała z pasji do tworzenia rozwiązań pozwalających przenosić biznesy w świat internetu. Uwielbiamy tworzyć estetyczne i wydaje projekty dla naszych klientów.

Michał Stachowiak Netby

Michał Stachowiak
Konsultant i pomysłodawca Netby

Julita Kędra

Julita Kędra
UX Designer

Bartłomiej Rybarczyk Netby

Bartłomiej Rybarczyk
Developer

Co mówią o nas klienci?

Odbierz konsultację

Kontakt bezpośredni
Michał Stachowiak

+48 791 192 192
kontakt@netby.pl

Michał Stachowiak Netby strony internetowe Gdynia

Copyright 2022 | Netby Polityka prywatności