Better Call PaulStrona www dla szkoły językowej

Better Call Paul

Better Call Paul to szkoła językowa w Bolesławcu. Wyróżnia się nieszablonowym podejściem do nauki i prowadzenia zajęć. Szkoła Better Call Paul to trzykrotny zwycięstwa plebiscytu Orłów Edukacji oraz Orłów Kształcenia na terminie miasta Bolesławiec.

Klient
Szkoła językowa Better Call Paul

Usługa
Modernizacja strony internetowej

Przejdź do strony >

Cel projektu 

Celem projektu było stworzenie nowoczesnej i niezwykle kreatywnej strony internetowej, która odda charakter prowadzonych zajęć. 

Efekt współpracy 

Strona wyróżnia się designem i funkcjonalnością na tle konkurencji. Intuicyjna nawigacja ułatwia poruszanie się po stronie zarówno rodzicom, jak i studentom. Strona ma wygodną wersję mobilną, przez co użytkownicy w prosty sposób mogą zarezerwować zajęcia na każdym urządzeniu. 

Współpraca z Netby przez cały okres realizacji projektu układała się śpiewająco! Zespół Netby to pełen energii, pasji i zaangażowania skład, który ma głowę pełną ciekawych pomysłów. Ich projekty www są szyte na miarę i idealnie dopasowane do potrzeb klienta. Ponadto stałe wsparcie i opieka nad stroną www! Rewelacja, gorąco polecam.

Omówmy wspólnie pomysł na stronę internetową Twojej firmy

Kliknij poniższy przycisk i umów się na bezpłatną konsultację. Wspólnie omówimy Twój projekt i doradzimy w kwestii wyboru rozwiązań dla Twojej firmy. Konsultacja nie zobowiązuje do współpracy. 

Omówmy wspólnie marketing Twojej firmy

Kliknij poniższy przycisk i skontaktuj się z nami. Wspólnie omówimy Twój projekt i doradzimy w kwestii wyboru rozwiązań dla Twojej firmy.