Business Center K1Strona www dla biurowca w Rybniku

Strony internetowe dla deweloperów

Business Center K1 w Rybniku

Budynek K1 oferuje nowoczesną przestrzeń biurową w Rybniku. Nowoczesny i wyróżniający się design budynku sprawia, że nie sposób przejść obok niego obojętnie. 

Celem projektu była modernizacja strony internetowej i lepsze zaprezentowanie oferty przedsiębiorstwa. 

Klient
Business Center Rybnik 

Usługa
Modernizacja strony internetowej

Przejdź do strony >

 

Wyzwania 

Celem projektu była modernizacji strony internetowej Business Center K1 w Rybniku. Poprzednia wersja strony wymagała gruntownej poprawy pod kątem designu oraz intuicyjności. 

Stara strona nie komunikowała w odpowiedni sposób najważniejszego elementu oferty, czyli powierzchni na wynajem. Firmie zależało, aby dzięki stronie internetowej, jak najszybciej pozyskać najemców na nowe biura, które będą dostępne w budynku B. 

Rozwiązanie 

Prace rozpoczęliśmy od zaplanowania architektury strony i przemyślenia sposobu prezentacji oferty. Postawiliśmy na nowoczesny design, który jest spójny z architekturą budynku. 

Na stronie zastosowaliśmy interaktywne elementy, dzięki którym użytkownik może w łatwy sposób wybrać budynek i zobaczyć dostępne powierzchnie. 

Dużą uwagę poświęciliśmy również prezentacji najemców budynku. Każdy z najemców posiada dedykowaną podstronę z krótkim opisem oraz logotypem. W przypadku budynków biurowych pokazywanie najemców wzbudza zaufanie wśród potencjalnych klientów, a najemcom daje możliwość umieszczenia najważniejszych informacji, tj. godziny otwarcia biura czy dane kontaktowe. 

Do wdrożenia zastosowaliśmy intuicyjny CMS WordPress, który umożliwia w sposób intuicyjny i komfortowy zarządzanie treścią na stronie przez osoby nietechniczne. 

Nowoczesny design strony głównej. Interaktywny wybór budynku z powierzchniami na wynajem

Interaktywny wybór pomieszczenia biurowego na danym piętrze

Wygodne korzystanie ze strony na urządzeniach mobilnych

Omówmy wspólnie marketing Twojej firmy

Kliknij poniższy przycisk i skontaktuj się z nami. Wspólnie omówimy Twój projekt i doradzimy w kwestii wyboru rozwiązań dla Twojej firmy.