MEKS ArchitekciStrona www dla pracowni architektonicznej

MEKS Architekci

Firma MEKS Architekci specjalizuje się w projektowaniu architektury mieszkaniowej. Pracownia realizuje projekty domów jednorodzinnych dla prywatnych inwestorów, jak i projekty budynków wielorodzinnych i komercyjnych dla deweloperów. 

Klient
Pracownia architektoniczna MEKS Architekci 

Usługa
Modernizacja strony internetowej

Przejdź do strony >

Wyzwania 

Celem projektu była modernizacji strony internetowej pracowni MEKS Architekci.

Wyzwaniem było w sposób estetyczny i funkcjonalny zaprezentowanie zrealizowanych prac firmy, których na nowej stronie pojawiło się aż 60. 

Z racji, że każda realizacja posiada po kilka zdjęć, niezbędne było zadbanie o ich odpowiednią optymalizację, aby strona wczytywała się szybko i płynnie. 

Rozwiązanie 

Prace rozpoczęliśmy od zaplanowania architektury strony i przemyślenia sposobu prezentacji realizacji. Stworzyliśmy autorski projekt graficzny, który miał być utrzymany w minimalistycznym i monochromatycznym stylu. Główną rolę grają wysokiej jakości zdjęcia i wizualizacje.

Bazując na CMS WordPress, stworzyliśmy rozwiązanie, które w intuicyjny i prosty sposób, pozwala na dodawanie nowych realizacji przez osoby nietechniczne. 

Zmodernizowana strona główna

meks-architekci-przed meks-architekci

Odświeżona zakładka z kategoriami realizacji

meks-realizacje-przed meks-architekci-realizacja5

Nowa podstrona realizacji z interaktywną galerią zdjęć

meks-realizacja-przed meks-architekci-realizacja4

Wygodne korzystanie ze strony na urządzeniach mobilnych

Omówmy wspólnie marketing Twojej firmy

Kliknij poniższy przycisk i skontaktuj się z nami. Wspólnie omówimy Twój projekt i doradzimy w kwestii wyboru rozwiązań dla Twojej firmy.