Nawigator 3D

Netby

Agencja marketingowa dla deweloperów

Działamy w marketingu, specjalizując się w tworzeniu materiałów marketingowy dla deweloperów. 

Jako wyspecjalizowana agencja jesteśmy w stanie zapewnić wszystkie materiały marketingowe niezbędne do rozpoczęcia promocji i sprzedaży inwestycji deweloperskiej. 

Netby

Dlaczego my?

Zauważyliśmy, że małe i średnie firmy deweloperskie, mają problem z samodzielnym prowadzeniem działań marketingowych. Firmy te często nie mają jeszcze własnego działu marketingu, więc otrzymują wizualizacje 3D, logotypy, stron www od architektów lub freelancerów. Przez to występuje u nich problem z zachowaniem spójności i rentowności działań marketingowych.

Netby wychodzi naprzeciw takim firmom jako agencja wyspecjalizowana w marketingu firm z branży deweloperskiej. Nasze usługi oraz know-how są dopasowane do specyfiki tej branży. Przekłada się to na efektywność działań marketingowych prowadzonych przez nas.

Identyfikacja wizualna dewelopera

Nasi klienci

Opinie o naszej firmie

Damain C
Damain C
2023-02-06
Firma Netby realizuję zlecenia na bardzo wysokim poziomie, współpraca z tą firmą to czysta przyjemność.
Ania Seliga
Ania Seliga
2022-12-10
Polecam Pana Michała, super kontakt ekspresowe wykonanie, super efekt. Polecam współpracę w 100%
123 Pływamy
123 Pływamy
2022-11-08
Bardzo polecam firmę Netby jako profesjonalnych, zaangażowanych i bardzo cierpliwych wykonawców stron www. Strona którą mi wykonali spełniła wszystkie moje oczekiwania a byłem wymagającym i często zmieniającym koncepcję klientem... Zaangażowanie Pana Michała i jego zespołu przejawiało na każdym etapie tworzenia strony a wszystkie moje uwagi i pomysły wdrażane były w ekspresowym tempie. Teraz korzystam z ich wsparcia technicznego i dalej nasza współpraca jest na najwyższym poziomie. 123 Pływamy - Jacek Wojcik
Martyna Raczkowska
Martyna Raczkowska
2022-10-28
Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pan Michał wykazał się dużą pomysłowością odnośnie projektu broszury i teczek firmowych. Otrzymaliśmy wsparcie zarówno przy procesie tworzenia (cenne wskazówki i porady dot. funkcjonalności i aspektów wizualnych) jak i zamówienia druku. Współpraca przebiegała bardzo szybko, kontakt ze strony Netby jest praktycznie natychmiastowy. Serdecznie polecam!
Bożena Szemelfejnik
Bożena Szemelfejnik
2022-10-07
Pan Michał był bardzo pomocny, wizualizacje zostały wykonane świetnie. Bardzo dobra komunikacja w trakcie wykonywania pracy. Polecam.
Aleksandra Ostalska
Aleksandra Ostalska
2022-06-30
Bardzo polecam firmę Netby, dobry kontakt, szybka interwencja w przypadku pojawiających się niejasności. Strona internetowa została stworzona w taki sposób, jak to sobie wyobrażałam. Zdecydowanie polecam
Mariusz Głębocki
Mariusz Głębocki
2022-06-08
Korzystaliśmy z usług firmy NETBY przy przebudowie naszej strony. Bardzo profesjonalne podejście do współpracy. Polecam z czystym sumieniem.
Kacper Bartoszek
Kacper Bartoszek
2022-05-30
Dobra współpraca, regularny kontakt na linii sprzedwca-klient, jasne i czytylne rozmowy, umiejętność dopasowania swoich predyspozycji do zapotrzebowanie klienta. Polecam ?
Kamil Kida
Kamil Kida
2022-05-24
Mega profesjonalna obsługa, Pan Michał zawsze był dostępny, regularnie organizował spotkania dotyczące strony, na wszystkie pytania odpowiadał sprawnie. Sam proces budowania strony przebiegał szybko i wszystkie terminy były zachowane. Jak najbardziej polecamy !
Ela Niziołek
Ela Niziołek
2022-05-03
Skorzystałam z usług firmy Michała kilkukrotnie -profesjonalna obsługa, bardzo dobry kontakt i bardzo uczciwe podejście do klienta.