Poznaj nasz zespół

Netby tworzy 2-osobowy, zgrany i niezwykle kreatywny zespół. Działamy w 100% zdalnie, przez co możemy realizować projekty dla Klientów z całej Polski. 

Michał Stachowiak Netby

Michał Stachowiak

Konsultant | założyciel Netby

Bartłomiej Rybarczyk

Web Developer | 3D Graphic Designer

Czym się zajmujemy?

Netby od 2020 roku zajmuje się szeroko pojętym marketingiem. Rozpoczynaliśmy jako agencja specjalizująca się w projektowaniu i wdrażaniu stron internetowych i to właśnie jest nasza główna usługa. W 2021 i 2022 roku zrealizowaliśmy ponad 30 stron internetowych dla klientów z całej Polski. 

Dzięki specjalizacji w branży deweloperskiej, a co za tym idzie lepszym rozumieniu potrzeb Klientów, rozszerzyliśmy zakres naszych usług.  Obecnie oprócz stron internetowych z powodzeniem tworzymy zewnętrzne i wewnętrzne wizualizacje nieruchomości 3D oraz identyfikację wizualną wraz z materiałami drukowanymi. 

Strony internetowe

Specjalizujemy się w stronach internetowych dla deweloperów, jednak z powodzeniem realizowaliśmy projekty dla klientów z zupełnie innych branż.

Dowiedz się więcej >

Wizualizacje 3D

Tworzymy wizualizacje nieruchomości 3D. Realizujemy wizualizacje zewnętrzne, wewnętrzne wraz z aranżacją oraz rzuty 3D lokali

Dowiedz się więcej > 

Branding i grafika

Projektujemy identyfikację wizualną, która zostanie zapamiętana przez Twoich klientów. Tworzymy materiały drukowane, w tym banery wielkopowierzchniowe i karty lokali.

Dowiedz się więcej >

Z jakimi klientami współpracujemy?

Obecnie większość naszych klientów pochodzi z branży nieruchomości oraz branży budowlanej. W tej branży mamy największe doświadczenie, przez co dobrze rozumiemy jej wyzwania. Realizowaliśmy projekty dla:

 • deweloperów i firm budowlanych,
 • pracowni architektonicznej i biura projektowego, 
 • domków letniskowych i pensjonatu,
 • biurowca, 
 • firm wykończeniowych.

Od 2020 roku mieliśmy przyjemność realizować również projekty dla firm z branż innych niż nieruchomości. Były to:

 • branża spedycyjna, 
 • branża produkcyjna, 
 • branża gastronomiczna 
 • catering dietetyczny, 
 • branża edukacyjna, 
 • branża ogrodnicza,
 • branża modowa. 

Nie jesteś z branży deweloperskiej, ale chciałbyś zrealizować swój projekt razem z nami? Skontaktuj się, a na pewno doradzimy według naszej najlepszej wiedzy! Kontakt >

Co mówią o nas klienci?

123 Pływamy
123 Pływamy
2022-11-08
Bardzo polecam firmę Netby jako profesjonalnych, zaangażowanych i bardzo cierpliwych wykonawców stron www. Strona którą mi wykonali spełniła wszystkie moje oczekiwania a byłem wymagającym i często zmieniającym koncepcję klientem... Zaangażowanie Pana Michała i jego zespołu przejawiało na każdym etapie tworzenia strony a wszystkie moje uwagi i pomysły wdrażane były w ekspresowym tempie. Teraz korzystam z ich wsparcia technicznego i dalej nasza współpraca jest na najwyższym poziomie. 123 Pływamy - Jacek Wojcik
Martyna Raczkowska
Martyna Raczkowska
2022-10-28
Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pan Michał wykazał się dużą pomysłowością odnośnie projektu broszury i teczek firmowych. Otrzymaliśmy wsparcie zarówno przy procesie tworzenia (cenne wskazówki i porady dot. funkcjonalności i aspektów wizualnych) jak i zamówienia druku. Współpraca przebiegała bardzo szybko, kontakt ze strony Netby jest praktycznie natychmiastowy. Serdecznie polecam!
Tomasz Ułamek
Tomasz Ułamek
2022-10-07
Pan Michał był bardzo pomocny, wizualizacje zostały wykonane świetnie. Bardzo dobra komunikacja w trakcie wykonywania pracy. Polecam.
Aleksandra Ostalska
Aleksandra Ostalska
2022-06-30
Bardzo polecam firmę Netby, dobry kontakt, szybka interwencja w przypadku pojawiających się niejasności. Strona internetowa została stworzona w taki sposób, jak to sobie wyobrażałam. Zdecydowanie polecam
Mariusz Głębocki
Mariusz Głębocki
2022-06-08
Korzystaliśmy z usług firmy NETBY przy przebudowie naszej strony. Bardzo profesjonalne podejście do współpracy. Polecam z czystym sumieniem.
Kacper Bartoszek
Kacper Bartoszek
2022-05-30
Dobra współpraca, regularny kontakt na linii sprzedwca-klient, jasne i czytylne rozmowy, umiejętność dopasowania swoich predyspozycji do zapotrzebowanie klienta. Polecam 🖐
Kamil Kida
Kamil Kida
2022-05-24
Mega profesjonalna obsługa, Pan Michał zawsze był dostępny, regularnie organizował spotkania dotyczące strony, na wszystkie pytania odpowiadał sprawnie. Sam proces budowania strony przebiegał szybko i wszystkie terminy były zachowane. Jak najbardziej polecamy !
Ela Niziołek
Ela Niziołek
2022-05-03
Skorzystałam z usług firmy Michała kilkukrotnie -profesjonalna obsługa, bardzo dobry kontakt i bardzo uczciwe podejście do klienta.
Ania Seliga
Ania Seliga
2022-04-26
Polecam Pana Michała, super kontakt ekspresowe wykonanie, super efekt. Polecam współpracę w 100%
Piotr MOBILNY
Piotr MOBILNY
2022-04-06
Śmiało polecam współpracę z p. Michałem z Netby. Kontakt podczas realizacji projektu bardzo dobry, a finalny efekt prac bardzo zadawalący. Pełna rekomendacja!

Gdzie można się z nami spotkać? 

Mimo że jesteśmy agencją w 100% zdalną, to na potrzebę klienta organizujemy spotkania stacjonarne. Nasze biuro znajduje się przy ul. Starowiejskiej 16/2 w Gdyni. Możemy również spotkać się u Ciebie w biurze. 

Omówmy wspólnie Twój projekt

Kliknij poniższy przycisk i umów się na bezpłatną konsultację. Wspólnie omówimy Twój projekt i znajdziemy optymalne rozwiązania. Konsultacja nie zobowiązuje do współpracy.