Strony internetowedla deweloperów

Strony internetowe dla deweloperów

Tworzymy nowoczesne strony internetowe dla deweloperów

Projektujemy i wdrażamy strony internetowe oraz landing page’e oparte o autorskie projekty graficzne. Stawiamy na nowoczesny, oryginalny design oraz przemyślaną architekturę informacji. 

Specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych dla firm z branży nieruchomości oraz z branży budowlanej. Współpracując z nami otrzymasz stronę, która będzie generowała leady od potencjalnych klientów. 

Czy każda inwestycja deweloperska potrzebuje strony internetowej?

Strony internetowe to doskonałe wsparcie dla branży deweloperskiej, ponieważ niewątpliwie przyczyniają się do dynamicznego rozwoju marki. Co więcej, dają unikatową możliwość przedstawiania ofert oraz dotarcia do szerszego grona odbiorców, zwłaszcza w obecnych czasach, czyli w dobie internetu.

Konsumenci częściej i chętniej wyszukują towary oraz usługi, w tym nieruchomości właśnie w internecie. Bez wychodzenia z domu mogą poznać ofertę różnych firm deweloperskich i wybrać tę, która najbardziej ich interesuje. Jest to także wygoda dla samego dewelopera, ponieważ może on na bieżąco uzupełniać informacje o nowych oraz zakończonych już inwestycjach. Dodatkowo klienci zdobywają informacje o danej nieruchomości, zanim skontaktują się z biurem sprzedaży, przez co spotkania przebiegają sprawniej. 

Odpowiadając na pytanie, nie każda firma potrzebuje strony internetowej inwestycji deweloperskiej, ale posiadając ją, możemy znacznie przyspieszyć proces sprzedaży, docierając do większej ilości potencjalnych klientów. Klienci chętnie przeglądają strony internetowe, a jej brak może wpływać negatywnie na zaufanie do dewelopera. 

Jak powinny wyglądać strony internetowe dla deweloperów?

Dobrze zaprojektowane strony internetowe pomagają potencjalnym klientom w procesie zakupowym. Dla większości firm strony internetowe są niezbędne, aby osiągnąć sukces marketingowy.

Strony internetowe dla deweloperów być zaprojektowane pod konkretną grupę docelową oraz powinny dostarczać niezbędnych informacji w przystępny sposób. Oznacza to, że strona dla inwestycji premium powinna różnić się od strony dla inwestycji budżetowej. Szczególnie istotne jest znaczenie kolorów, teksty, zdjęcia oraz hierarchia i sposób prezentacji atutów danej inwestycji.

Strona internetowa inwestycji deweloperskiej często jest miejscem pierwszego kontaktu użytkownika z Twoją firmą, dlatego odgrywa niezwykle istotną rolę w budowaniu wiarygodności Twojej marki. Mówi się, że pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz i jest to prawdziwe zwłaszcza przy stronach www. Nieatrakcyjna i nieintuicyjna strona sprawi, że część użytkowników nie zdecyduje się na dalsze przeglądanie witryny.

Jakie strony internetowe realizujemy?

Strony internetowe dla deweloperów

Dzięki stronie internetowej dla dewelopera pokażesz wszystkie inwestycje oraz zbudujesz zaufanie wśród klientów.

Landing page dla inwestycji deweloperskiej

Wykorzystaj landing page do promocji konkretnej inwestycji. Zwiększ konwersję płatnych kampanii reklamowych. 

Systemy rezerwacji i wynajmu oraz sklepy

Korzystasz z serwisów bookingowych? Wykorzystaj system rezerwacji na stronie www i wynajmuj bez prowizji. 

Strona www dla dewelopera czy inwestycji deweloperskiej?

Najlepszym rozwiązaniem jest stworzenie zarówno strony www dewelopera, jak i inwestycji deweloperskich, ponieważ w ten sposób możemy promować zarówno naszą inwestycję, jak i budować markę deweloperską. Nie każdy deweloper posiada jednak budżet, który na to pozwala.

Niewątpliwie to strona inwestycji deweloperskiej jest odpowiedzialna za największy element działań internetowych, więc będzie przynosiła najwięcej zapytań od klientów. Na stronę inwestycji deweloperskiej trafiają odbiorcy wszelkiej reklamy płatnej, czy ogłoszeń na portalach, tj. OtoDom. Przy ograniczonym budżecie, stworzenie jej będzie najlepszym rozwiązaniem.

Strona dewelopera daje możliwość pełniejszego przedstawienia firmy, ukazania jej historii, czy zakończonych, bądź planowanych realizacji. Taki obraz wpływa pozytywnie na wizerunek firmy w oczach klientów. Jest to też lepsze rozwiązanie, jeżeli zamierzamy inwestować środki w pozycjonowanie strony internetowej. 

Jak projektujemy strony internetowe w branży nieruchomości?

Projekty stron internetowych od początku są konsultowane z Klientem. Zaczynamy od znalezienia wspólnej wizji oraz sprecyzowania grupy docelowej. Planujemy architekturę strony oraz tworzymy indywidualny projekt graficzny. Strony wdrażamy, wykorzystując CMS WordPress i zapewniamy jej utrzymanie.

Duży nacisk podczas projektowania strony w branży deweloperskiej kładziony jest na wszelkie interaktywne elementy strony. Tworzymy galerie zdjęć czy wizualizacji 3D, interaktywne mapy osiedli ze statusami lokali. Projektujemy tabele lokali z możliwością sortowania, filtrowania czy pobierania kart lokali w formie PDF.

Są to niewątpliwie elementy podnoszące doznania wizualne strony, ale także sprawiają, że klienci w większym stopniu są w stanie wyobrazić sobie nieruchomość lub jej otoczenie. Na stronie warto umieścić także duże zdjęcia oraz wizualizacje. 

Najważniejszym jednak elementem jest zaplanowanie ścieżki użytkownika. Celem działań marketingowych jest przede wszystkim sprzedaż. Z tego powodu, strona powinna być zaprojektowana w taki sposób, aby generowała jak najwięcej zapytań od potencjalnych Klientów. Planując ścieżkę użytkownika na stronie, możemy zwiększyć prawdopodobieństwo kontaktu. 

Jakie etapy współpracy proponujemy?

Strategia

Krok 01.

Szukamy wspólnej wizji projektu. Analizujemy grupę docelową, konkurencję i cele Twojej firmy.

Strategia

Krok 01.

Szukamy wspólnej wizji projektu. Analizujemy grupę docelową, konkurencję i cele Twojej firmy.

Projekt

Krok 02.

Planujemy architekturę informacji,
a następnie tworzymy projekt graficzny strony www.

Projekt

Krok 02.

Planujemy architekturę informacji,
a następnie tworzymy projekt graficzny strony www.

Wdrożenie

Krok 03.

Budujemy i optymalizujemy nową stronę internetową pod urządzenia mobilne.

Wdrożenie

Krok 03.

Budujemy i optymalizujemy nową stronę internetową pod urządzenia mobilne.

Utrzymanie

Krok 04.

Dbamy o bezpieczeństwo i aktualizacje nowej strony internetowej.

Utrzymanie

krok 04.

Dbamy o bezpieczeństwo i aktualizacje nowej strony internetowej.

Strategia

krok 01.

Szukamy wspólnej wizji projektu. Analizujemy grupę docelową, konkurencję i cele Twojej firmy.

Projekt

krok 02.

Planujemy architekturę informacji,
a następnie tworzymy projekt graficzny strony www.

Wdrożenie

krok 03.

Budujemy i optymalizujemy nową stronę internetową pod urządzenia mobilne.

Utrzymanie

krok 04.

Dbamy o bezpieczeństwo i aktualizacje nowej strony internetowej.

Omówmy wspólnie pomysł na stronę internetową Twojej inwestycji

Kliknij poniższy przycisk i skontaktuj się z nami. Wspólnie omówimy Twój projekt i doradzimy w kwestii wyboru rozwiązań dla Twojej firmy.

Strony internetowe dla deweloperów w Netby

Strona internetowa dla pracowni architektonicznej MEKS Architekci. Data realizacji: 2022

Jakie elementy umieścić na stronie internetowej inwestycji deweloperskiej?

Wizualizacje 3D

Wizualizacje 3D są elementem niezbędnym, jeżeli sprzedajemy nieruchomość, która nie została jeszcze wybudowana. 

Interaktywna mapa osiedla

Dzięki niej klient może zobaczyć, które lokale są w sprzedaży i jak są one usytuowane względem całej inwestycji deweloperskiej.

Lista lokali z PDF do pobrania

Lista lokali często jest umieszczana pod mapą osiedla. Dzięki niej klient pozna szczegóły odnośnie wybranych mieszkań i pobierze PDF z kartą lokalu.

Dziennik budowy z galerią zdjęć

Jeżeli sprzedaż inwestycji będzie trwała kilka miesięcy czy lat, warto pokazać, jak przebiega jej budowa. Buduje to zaufanie do dewelopera.

Wezwanie do akcji

Przedstawiając zalety naszej inwestycji deweloperskiej, nie zapomnijmy zachęcić użytkowników do kontaktu. W końcu to jest celem naszej strony www.

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy jest najszybszym sposobem dla użytkownika, aby wysłać zapytanie. Powinien on być łatwo dostępnym miejscu na stronie. 

Dlaczego warto współpracować z Netby przy realizacji strony internetowej?

Od 2021 roku mieliśmy przyjemność zrealizować ponad 20 stron internetowych. Zobacz co wyróżnia nas na tle konkurencji i dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Indywidualny projekt graficzny

Potrzebujesz unikalnej strony, dopasowanej do potrzeb Twojej firmy oraz klientów? U nas otrzymasz autorski projekt graficzny nowej strony internetowej. Nie pracujemy na gotowych szablonach. 

Doświadczenie w branży deweloperskiej

Mieliśmy przyjemność współpracować z deweloperami z calej Polski. Znamy wyzwania tej branży, przez co masz pewność, że znajdziemy wspólny język. 

Optymalizacja pod SEO

Warstwa wizualna strony to jedno, ale trzeba również zadbać o jej optymalizację pod wyszukiwarki. Dzięki temu użytkownicy łatwiej mogą znaleźć Twoją stronę internetową w Google. 

Wygodne zarządzanie stroną w CMS WordPress

Wdrażamy strony w oparciu o CMS WordPress. Dzięki temu, pracownicy biura sprzedaży w szybki i prosty sposób zmienią status lokalu, który został sprzedany lub zarezerwowany. 

Nowoczesny, minimalistyczny design

W internecie jesteśmy przytłoczeni ilością informacji. W Netby stawiamy na nowoczesny, minimalny design. Dzięki temu użytkownicy będą dobrze czuć się na Twojej stronie i pozostaną na dłużej. 

Kompleksowa pomoc i szerokie portfolio usług dodatkowych

Strona internetowa to tylko jeden z elementów marketingu. Z nami realizujesz też wizualizacje 3D, rzuty nieruchomości, identyfikację wizualną czy karty lokali lub banery zewnętrze.

123 Pływamy
123 Pływamy
2022-11-08
Bardzo polecam firmę Netby jako profesjonalnych, zaangażowanych i bardzo cierpliwych wykonawców stron www. Strona którą mi wykonali spełniła wszystkie moje oczekiwania a byłem wymagającym i często zmieniającym koncepcję klientem... Zaangażowanie Pana Michała i jego zespołu przejawiało na każdym etapie tworzenia strony a wszystkie moje uwagi i pomysły wdrażane były w ekspresowym tempie. Teraz korzystam z ich wsparcia technicznego i dalej nasza współpraca jest na najwyższym poziomie. 123 Pływamy - Jacek Wojcik
Martyna Raczkowska
Martyna Raczkowska
2022-10-28
Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pan Michał wykazał się dużą pomysłowością odnośnie projektu broszury i teczek firmowych. Otrzymaliśmy wsparcie zarówno przy procesie tworzenia (cenne wskazówki i porady dot. funkcjonalności i aspektów wizualnych) jak i zamówienia druku. Współpraca przebiegała bardzo szybko, kontakt ze strony Netby jest praktycznie natychmiastowy. Serdecznie polecam!
Tomasz Ułamek
Tomasz Ułamek
2022-10-07
Pan Michał był bardzo pomocny, wizualizacje zostały wykonane świetnie. Bardzo dobra komunikacja w trakcie wykonywania pracy. Polecam.
Aleksandra Ostalska
Aleksandra Ostalska
2022-06-30
Bardzo polecam firmę Netby, dobry kontakt, szybka interwencja w przypadku pojawiających się niejasności. Strona internetowa została stworzona w taki sposób, jak to sobie wyobrażałam. Zdecydowanie polecam
Mariusz Głębocki
Mariusz Głębocki
2022-06-08
Korzystaliśmy z usług firmy NETBY przy przebudowie naszej strony. Bardzo profesjonalne podejście do współpracy. Polecam z czystym sumieniem.
Kacper Bartoszek
Kacper Bartoszek
2022-05-30
Dobra współpraca, regularny kontakt na linii sprzedwca-klient, jasne i czytylne rozmowy, umiejętność dopasowania swoich predyspozycji do zapotrzebowanie klienta. Polecam 🖐
Kamil Kida
Kamil Kida
2022-05-24
Mega profesjonalna obsługa, Pan Michał zawsze był dostępny, regularnie organizował spotkania dotyczące strony, na wszystkie pytania odpowiadał sprawnie. Sam proces budowania strony przebiegał szybko i wszystkie terminy były zachowane. Jak najbardziej polecamy !
Ela Niziołek
Ela Niziołek
2022-05-03
Skorzystałam z usług firmy Michała kilkukrotnie -profesjonalna obsługa, bardzo dobry kontakt i bardzo uczciwe podejście do klienta.
Ania Seliga
Ania Seliga
2022-04-26
Polecam Pana Michała, super kontakt ekspresowe wykonanie, super efekt. Polecam współpracę w 100%
Piotr MOBILNY
Piotr MOBILNY
2022-04-06
Śmiało polecam współpracę z p. Michałem z Netby. Kontakt podczas realizacji projektu bardzo dobry, a finalny efekt prac bardzo zadawalący. Pełna rekomendacja!

Skontaktuj się z nami

Zadaj nam dowolne pytanie lub wyślij zapytanie ofertowe. Otrzymasz wstępną wycenę w mniej niż 24 godziny.Wypełnij formularz kontaktowy lub skorzystaj z bezpośredniej formy kontaktu.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Polityka prywatności i Warunki świadczenia usług