Strony internetowe dla deweloperów

Strony internetowe dla deweloperów

Tworzymy nowoczesne strony internetowe dla deweloperów

W Netby projektujemy i wdrażamy strony internetowe dla deweloperów oparte o autorskie projekty graficzne. Stawiamy na nowoczesny, oryginalny design oraz przemyślaną architekturę informacji. 

Specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych dla firm z branży deweloperskiej. Wypracowaliśmy schemat strony internetowej na kilkudziesięciu inwestycjach deweloperskich. Oznacza to, że współpracując z nami otrzymasz stronę, która będzie pozyskiwać klientów.

Strony internetowe dla deweloperów

Znamy Twojego klienta

Tworząc strony internetowe dla deweloperów, poznaliśmy, w jaki sposób klienci podejmują decyzje o zakupie nieruchomości. Wiemy jak tworzyć komunikaty i układ strony, aby ułatwić Twojemu klientowi proces zakupowy.

Strona www dopasowana do charakteru inwestycji

Wyzwaniem nie jest stworzenie estetycznej strony. Wyzwaniem jest stworzenie strony dopasowanej do Twojego klienta, która będzie sprzedawać

Jaka powinna być strona internetowa dla dewelopera?

Dobrze zaprojektowane strony internetowe pomagają potencjalnym klientom w procesie zakupowym. Dla firm z branży deweloperskiej strony internetowe są niezbędne, aby osiągnąć sukces marketingowy.

Strona internetowa inwestycji deweloperskiej często jest miejscem pierwszego kontaktu użytkownika z Twoją firmą, dlatego odgrywa niezwykle istotną rolę w budowaniu wiarygodności Twojej marki. Mówi się, że pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz i jest to prawdziwe zwłaszcza przy stronach www. Nieatrakcyjna i nieintuicyjna strona sprawi, że część użytkowników nie zdecyduje się na dalsze przeglądanie witryny, a następnie ją porzuci. 

Strony internetowe dla deweloperów powinny być zaprojektowane pod konkretną grupę docelową oraz powinny dostarczać takich informacji, aby potencjalny klient zrozumiał, że ta inwestycja jest właśnie dla niego. Oznacza to, że strona dla inwestycji premium powinna różnić się od strony dla inwestycji z segmentu popularnego. Szczególnie istotne jest znaczenie kolorów, teksty, zdjęcia oraz hierarchia i sposób prezentacji atutów danej inwestycji.

Jakie strony www tworzymy?

Strony inwestycji deweloperskich

Idealne do promocji jednego, konkretnego osiedla. Dopasowane do grupy docelowej.

Strony www dla dewelopera

Idealne do budowania marki deweloperskiej i prezentacji wielu inwestycji.

Landing page'e pod kampanie reklamowe

Strony budowane specjalnie na potrzeby kampanii reklamowej, np. Facebook Ads.

Strona www dla dewelopera czy inwestycji deweloperskiej?

Najlepszym rozwiązaniem jest stworzenie zarówno strony www dewelopera, jak i inwestycji deweloperskich, ponieważ w ten sposób możemy promować zarówno naszą inwestycję, jak i budować markę deweloperską

Niewątpliwie to strona inwestycji deweloperskiej będzie przynosiła najwięcej zapytań od potencjalnych klientów. Na stronę inwestycji deweloperskiej trafiają odbiorcy wszelkiej reklamy płatnej, czy ogłoszeń na portalach, tj. OtoDom

Strona dewelopera daje możliwość pełniejszego przedstawienia firmy, ukazania jej historii, czy zakończonych, bądź planowanych inwestycji. Taki obraz wpływa pozytywnie na wizerunek firmy w oczach klientów. Dzięki stronie www dewelopera możemy wyróżnić się na tle konkurencji i budować markę na lokalnym rynku. Te działania zaprocentują w przyszłości.

Kilka inwestycji w sprzedaży? Mamy rozwiązanie dla Ciebie!

Masz w sprzedaży kilka inwestycji lub planujesz nowe w przyszłości? Wychodzimy naprzeciw klientom, tworząc szkielet strony, który możemy powielać na Twoje kolejne inwestycje, wprowadzając tylko drobne modyfikacje, które odróżnią od siebie inwestycje.

Takie rozwiązanie zapewnia szybki start strony dla każdej kolejnej inwestycji, a koszt wdrożenia, porównując budowę strony od zera, będzie niższy.

Nawigator 3D

Responsywność

Tworzymy strony internetowe dla deweloperów, które wyglądają świetnie na każdym urządzeniu. Pamiętaj, że połowa użytkowników będzie przeglądać Twoją stronę na smartfonie. 

Nawiagator 3D

Nawigator 3D pozwoli Twoim klientom zobaczyć, które lokale są w sprzedaży oraz jak są usytuowane na osiedlu. Nawigator umożliwia pobranie karty lokalu z rzutem 3D.

Nawigator 3D dla dewelopera

Dedykowane mapy okolicy

Tworzymy dedykowane grafiki z kluczowymi punktami w okolicy Twojej inwestycji.  

Porozmawiajmy!

Kliknij w przycisk poniżej i wypełnij formularz kontaktowy. Zajmie Ci to mniej niż minutę!

Jak wygląda proces tworzenia strony internetowej dla dewelopera?​

Konsultacja i strategia

Szukamy wspólnej wizji projektu. Analizujemy grupę docelową, konkurencję i cele Twojej firmy. Strona www będzie wpisywać się w proces zakupowy Twojego klienta.

Projekt graficzny

Na podstawie analizy z poprzedniego kroku, tworzymy koncepcję strony oraz jej projekt graficzny. Twoja strona będzie unikalna oraz dopasowana do Twojego klienta.

Budowa i wdrożenie

Budujemy stronę www zgodną z projektem graficznym. Dbamy o prędkość ładowania strony oraz optymalizację pod SEO.

Mamy gotowy proces

Mamy wypracowane procesy budowy strony www oraz checklisty do jej testowania. Łącznie jest to 60 punktów do sprawdzenia, zanim Twoja strona zostanie opublikowana.

Opieka nad Twoją stroną

Po zakończeniu współpracy nie zostaniesz sam ze stroną. Dbamy o strony naszych klientów, tworząc kopie zapasowe, aktualizując oprogramowanie oraz naprawiając ewentualne błędy. 

Dlaczego warto współpracować z Netby przy tworzeniu stron www dla dewelopera?

Szybki czas realizacji

Chcesz jak najszybciej rozpocząć sprzedaż? Za 2 tygodnie Twoja strona może być gotowa.

Oferta dla małych i dużych

Koszt naszej usługi jest skalkulowany tak, aby był rentowny nawet dla deweloperów, którzy realizują pierwsze inwestycje.

Doświadczenie w branży deweloperskiej

Mamy doświadczenie przy współpracy z deweloperami, którzy w świadomy sposób chcą budować przewagę konkurencyjną.

Indywidualny projekt graficzny

Zawsze tworzymy autorskie projekty graficzne. Masz pewność, że będzie on dopasowany do Twojej inwestycji oraz grupy docelowej.

Optymalizacja pod SEO

Użytkownicy, którzy zobaczyli Twoją inwestycję, np. na OtoDom, z łatwością trafią na Twoją stronę www. Dzięki temu strona będzie generować leady dzień w dzień.

Szerokie portfolio usług

Strona internetowa to tylko jeden z elementów marketingu. Z nami zrealizujesz wszystkie materiały marketingowe potrzebne do promocji Twojej inwestycji.

Porozmawiajmy!

Kliknij w przycisk poniżej i wypełnij formularz kontaktowy. Zajmie Ci to mniej niż minutę!