Rzuty 3D

Rzuty 3D

Tworzymy rzuty 3D mieszkań, domów oraz powierzchni biurowych

Rzuty 3D mieszkań to atrakcyjny sposób na pokazanie nieruchomości klientowi. Pozwalają w sposób realistyczny i interesujący dla odbiorcy zapoznać się z projektem. Plany 3D są wartościowe dla potencjalnego nabywcy, ponieważ dzięki nim o wiele łatwiej może wyobrazić sobie układ mieszkania czy rozkład mebli. 

Na rzutach 3D możemy pokazać atuty naszej inwestycji, tj. dodatkowy pokój na parterze, miejsce na garderobę czy przestronny salon. 

W Netby realizujemy plany 3D mieszkań, domów oraz powierzchni biurowych do systemów rezerwacji. 

Rzuty 3D domów

Do czego służą rzuty mieszkań 3D?

Plany 3D mieszkań są niezwykle ważnym elementem marketingowym, pozwalającym na zwiększenie sprzedaży u deweloperów. Poprzez rzuty mieszkań 3D klient dowiaduje się, jak może wyglądać lokal, który planuje kupić. Dużym atutem jest ukazanie odpowiednich proporcji nieruchomości, czego nie da się w pełni zrobić za pomocą planów inwestycji (2D).

Rzuty 3D pobudzają wyobraźnie klienta, ukazując propozycję układu pomieszczeń i aranżacji wnętrz. Posiadając plan 3D, łatwiej jest zaprezentować zalety lokalu, mniej widoczne na rzucie 2D, takie jak dodatkowa wnęka na szafy, garderoba czy chociażby miejsce na domowe biuro.

Plany 3D możemy umieścić na stronie www oraz karcie lokalu.

Do jakich typów nieruchomości warto przygotować rzut 3D?

Plany 3D doskonale sprawdzą się w przypadku mieszkań oraz domów. Jeżeli inwestycja posiada kilka typów mieszkań, to dla każdego z nich warto przygotować osobny rzut 3D. 

Jeżeli nieruchomość posiada ogród, to również możemy go umieścić na takiej wizualizacji. Sprawi to, że klient lepiej zrozumie atuty danej nieruchomości. 

Rzuty 3D możemy wykorzystać również do budynków biurowych. Mają one zastosowanie w systemach rezerwacji pomieszczeń lub biurek. Dzięki rzutom 3D, w ciekawy sposób możemy również przygotować ofertę dla potencjalnych najemców. 

Rzuty 3D mieszkań

Jakie rzuty realizujemy?

Rzuty 3D mieszkań

Tworzymy plany 3D mieszkań oraz całych pięter. Wykorzystaj je do promocji budynków wielorodzinnych.

Rzuty 3D domów

Tworzymy plany 3D i przekroje domów wraz z ogrodem, poddaszem, piwnicą czy antresolą.

Rzuty 3D budynków biurowych

Tworzymy plany 3D budynków biurowych oraz usługowych.

Nasze realizacje

Porozmawiajmy!

Kliknij w przycisk poniżej i wypełnij formularz kontaktowy. Zajmie Ci to mniej niż minutę!

Gdzie możemy wykorzystać rzuty 3D mieszkań?

Karty mieszań 3D 

Karta lokalu to przedstawienie rzutu wybranego mieszkania wzbogacona o szczegółowe wymiary, atuty inwestycji oraz dane kontaktowe. Posiadając rzuty 3D, warto umieścić je na karcie mieszkania, ponieważ dzięki temu klient lepiej wyobrazi sobie daną nieruchomość. Profesjonalna karta lokalu może wyróżnić naszą inwestycję na tle konkurencji. 

Strona internetowa 

Rzuty 3D warto umieszczać na stronie internetowej inwestycji lub stronie dewelopera z dodatkową opcją możliwości jej pobrania.

Rzuty 3D mieszkań na portalach ogłoszeniowych

Promując naszą inwestycję na portalach ogłoszeniowych, tj. OtoDom, możemy urozmaicić naszą ofertę, dodając rzuty nieruchomości. W ten sposób wyróżnimy naszą inwestycję na tle konkurencji. 

Jakie etapy współpracy proponujemy?

Model budynku

Modelujemy budynek na podstawie planów lub plików DWG. Odzwierciedlamy wnętrze budynku, zachowując proporcje z dokładności co do centymetra.

Aranżacja wnętrza

Wspólnie z klientem ustalamy styl wnętrza i dobieramy do niego aranżację. Przesyłamy cały wystrój mieszkania do Twojej akceptacji, a następnie umieszczamy go w modelu.

Renderowanie i postprodukcja

Renderujemy finalne wizualizacje wysokiej jakości. Przesyłamy wariant do umieszczenia na stronie www i kartach lokali oraz do zamieszczenia na banerach wielkopowierzchniowych.

Dlaczego warto współpracować z Netby przy realizacji rzutów 3D?

Szybki czas realizacji

Chcesz jak najszybciej rozpocząć sprzedaż? Za kilka dni Twoje rzuty mogą być gotowe

Oferta dla małych i dużych

Koszt naszej usługi jest skalkulowany tak, aby był rentowny nawet dla deweloperów, którzy realizują pierwsze inwestycje.

Doświadczenie w branży deweloperskiej

Mamy doświadczenie przy współpracy z deweloperami, którzy w świadomy sposób chcą budować przewagę konkurencyjną.

Przesyłamy bonusowe ujęcia

Współpracując z nami otrzymasz bonusowe ujęcia, dzięki czemu zróżnicujesz przekaz marketingowy swojej inwestycji deweloperskiej.

Stawiamy na fotorealizm i estetykę

Pierwsze wrażenie robi się tylko raz, a klienci często kupują oczami. Dążymy do tego, aby Twoje wizualizacje wywołały efekt wow u klienta.

Szerokie portfolio usług

Strona internetowa to tylko jeden z elementów marketingu. Z nami zrealizujesz wszystkie materiały marketingowe potrzebne do promocji Twojej inwestycji.

Porozmawiajmy!

Kliknij w przycisk poniżej i wypełnij formularz kontaktowy. Zajmie Ci to mniej niż minutę!