Rzuty 3D mieszkańdla deweloperów

Rzuty 3D Netby

Tworzymy rzuty 3D mieszkań i domów

Rzuty 3D mieszkań to atrakcyjny sposób na pokazanie nieruchomości klientowi. Pozwalają w sposób realistyczny i interesujący dla odbiorcy zapoznać się z projektem. Rzuty 3D są wartościowe dla potencjalnego nabywcy, ponieważ dzięki nim o wiele łatwiej może wyobrazić sobie układ mieszkania czy rozkład mebli. 

W Netby realizujemy rzuty 3D mieszkań, domów oraz innych nieruchomości. 

Do czego służą rzuty mieszkań 3D?

Rzuty 3D mieszkań są niezwykle znaczącym elementem marketingowym, pozwalającym na zwiększenie sprzedaży u deweloperów. Poprzez rzuty mieszkań 3D klient dowiaduje się, jak będzie wyglądać lokal, który planuje kupić. Dużym atutem jest ukazanie odpowiednich proporcji nieruchomości, czego nie da się w pełni zrobić za pomocą planów inwestycji (2D).

Rzuty 3D pobudzają wyobraźnie klienta, ukazując propozycję układu pomieszczeń i aranżacji wnętrz. Posiadając rzuty 3D, łatwiej jest zaprezentować zalety lokalu, mniej widoczne na rzucie 2D, takie jak dodatkowa wnęka na szafy, garderoba czy chociażby miejsce na domowe biuro.

Do jakich typów nieruchomości warto przygotować rzut 3D?

Rzuty 3D doskonale sprawdzą się w przypadku mieszkań oraz domów. Jeżeli nasza inwestycja posiada kilka typów mieszkań, to dla każdego z nich warto przygotować osobny rzut 3D. Możemy również stworzyć przekrój całego pietra, aby pokazać rozkład wszystkich mieszkań oraz klatek schodowych. 

W przypadku domów jednorodzinnych warto przygotować rzut dla każdej kondygnacji. Jeżeli nieruchomość posiada ogród, to również możemy go umieścić na takiej wizualizacji. Sprawi to, że klient lepiej zrozumie proporcje danej nieruchomości. 

Rzuty 3D możemy wykorzystać również do budynków biurowych. Jeżeli zależy nam na wynajęciu powierzchni, zanim inwestycja zostanie skończona, to dzięki rzutom 3D, w ciekawy sposób możemy przygotować ofertę dla potencjalnych najemców. 

Jakie rzuty 3D realizujemy?

Rzuty 3D mieszkań

Tworzymy rzuty 3D mieszkań oraz pięter. Wykorzystaj je do promocji budynków wielorodzinnych.

Rzuty 3D domów

Tworzymy rzuty 3D i przekroje domów wraz z ogrodem, poddaszem czy piwnicą. 

Rzuty 3D budynków biurowych

Tworzymy rzuty 3D budynków biurowych oraz usługowych. 

Gdzie możemy wykorzystać rzuty 3D mieszkań?

Karty mieszań 3D 

Karta lokalu to przedstawienie rzutu wybranego mieszkania wzbogacona o szczegółowe wymiary, atuty inwestycji oraz dane kontaktowe. Posiadając rzuty 3D, warto umieścić je na karcie mieszkania, ponieważ dzięki temu klient lepiej wyobrazi sobie daną nieruchomość. Karta lokalu często jest zabierana do domu przez klientów, więc warto o nią zadbać. 

Strona internetowa 

Rzuty 3D warto umieszczać na stronie internetowej inwestycji lub stronie dewelopera z dodatkową opcją możliwości jej pobrania.

Rzuty 3D mieszkań na portalach ogłoszeniowych

Promując naszą inwestycję na portalach ogłoszeniowych, tj. OtoDom, możemy urozmaicić naszą ofertę, dodając rzuty nieruchomości. W ten sposób wyróżnimy naszą inwestycję na tle konkurencji. 

Jakie etapy współpracy proponujemy?

Krok 01

Model budynku

Modelujemy budynek na podstawie planów lub plików DWG. Odzwierciedlamy wnętrze budynku, zachowując proporcje z dokładności co do centymetra.
Krok 01
Krok 2

Aranżacja wnętrza

Wspólnie z klientem ustalamy styl wnętrza i dobieramy do niego aranżację. Przesyłamy cały wystrój mieszkania do Twojej akceptacji, a następnie umieszczamy go w modelu.
Krok 2
Krok 03

Renderowanie i postprodukcja

Renderujemy finalne wizualizacje wysokiej jakości. Przesyłamy wariant do umieszczenia na stronie www i kartach lokali oraz do zamieszczenia na banerach wielkopowierzchniowych. Wykonujemy postprodukcję, aby nadać odpowiednich kolorów i nasycenia. 
Krok 03

Dlaczego warto współpracować z Netby przy realizacji rzutów 3D??

Doświadczenie w branży deweloperskiej

Mieliśmy przyjemność współpracować z deweloperami z calej Polski. Znamy wyzwania tej branży, przez co masz pewność, że znajdziemy wspólny język. 

Przesyłamy bonusowe ujęcia

Współpracując z nami otrzymasz bonusowe ujęcia, dzięki czemu zróżnicujesz przekaz marketingowy swojej inwestycji deweloperskiej.

Stawiamy na fotorealizm i estetykę

Pierwsze wrażenie robi się tylko raz, a klienci często kupują oczami. Dążymy do tego, aby Twoje wizualizacje wywołały efekt wow u klienta. 

Kompleksowa obsługa, wiele usług dodatkowych

Z nami realizujesz stronę wwwidentyfikację wizualną, karty lokali lub banery zewnętrze. Pomagamy kompleksowo.

123 Pływamy
123 Pływamy
2022-11-08
Bardzo polecam firmę Netby jako profesjonalnych, zaangażowanych i bardzo cierpliwych wykonawców stron www. Strona którą mi wykonali spełniła wszystkie moje oczekiwania a byłem wymagającym i często zmieniającym koncepcję klientem... Zaangażowanie Pana Michała i jego zespołu przejawiało na każdym etapie tworzenia strony a wszystkie moje uwagi i pomysły wdrażane były w ekspresowym tempie. Teraz korzystam z ich wsparcia technicznego i dalej nasza współpraca jest na najwyższym poziomie. 123 Pływamy - Jacek Wojcik
Martyna Raczkowska
Martyna Raczkowska
2022-10-28
Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pan Michał wykazał się dużą pomysłowością odnośnie projektu broszury i teczek firmowych. Otrzymaliśmy wsparcie zarówno przy procesie tworzenia (cenne wskazówki i porady dot. funkcjonalności i aspektów wizualnych) jak i zamówienia druku. Współpraca przebiegała bardzo szybko, kontakt ze strony Netby jest praktycznie natychmiastowy. Serdecznie polecam!
Tomasz Ułamek
Tomasz Ułamek
2022-10-07
Pan Michał był bardzo pomocny, wizualizacje zostały wykonane świetnie. Bardzo dobra komunikacja w trakcie wykonywania pracy. Polecam.
Aleksandra Ostalska
Aleksandra Ostalska
2022-06-30
Bardzo polecam firmę Netby, dobry kontakt, szybka interwencja w przypadku pojawiających się niejasności. Strona internetowa została stworzona w taki sposób, jak to sobie wyobrażałam. Zdecydowanie polecam
Mariusz Głębocki
Mariusz Głębocki
2022-06-08
Korzystaliśmy z usług firmy NETBY przy przebudowie naszej strony. Bardzo profesjonalne podejście do współpracy. Polecam z czystym sumieniem.
Kacper Bartoszek
Kacper Bartoszek
2022-05-30
Dobra współpraca, regularny kontakt na linii sprzedwca-klient, jasne i czytylne rozmowy, umiejętność dopasowania swoich predyspozycji do zapotrzebowanie klienta. Polecam 🖐
Kamil Kida
Kamil Kida
2022-05-24
Mega profesjonalna obsługa, Pan Michał zawsze był dostępny, regularnie organizował spotkania dotyczące strony, na wszystkie pytania odpowiadał sprawnie. Sam proces budowania strony przebiegał szybko i wszystkie terminy były zachowane. Jak najbardziej polecamy !
Ela Niziołek
Ela Niziołek
2022-05-03
Skorzystałam z usług firmy Michała kilkukrotnie -profesjonalna obsługa, bardzo dobry kontakt i bardzo uczciwe podejście do klienta.
Ania Seliga
Ania Seliga
2022-04-26
Polecam Pana Michała, super kontakt ekspresowe wykonanie, super efekt. Polecam współpracę w 100%
Piotr MOBILNY
Piotr MOBILNY
2022-04-06
Śmiało polecam współpracę z p. Michałem z Netby. Kontakt podczas realizacji projektu bardzo dobry, a finalny efekt prac bardzo zadawalący. Pełna rekomendacja!

Omówmy wspólnie koncepcję rzutów 3D Twojej inwestycji

Zadaj nam dowolne pytanie lub wyślij zapytanie ofertowe. Otrzymasz wstępną wycenę w mniej niż 24 godziny.Wypełnij formularz kontaktowy lub skorzystaj z bezpośredniej formy kontaktu.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Polityka prywatności i Warunki świadczenia usług