Karta lokaludla dewelopera

Karta lokalu Netby

Czym jest karta lokalu?

Karta lokalu to dokument przedstawiający plan bądź rzut całego lokalu wraz z niezbędnymi informacjami o osiedlu. Jest elementem niezbędnym przy każdej inwestycji, przekazywanym klientom w biurze sprzedaży. 

To właśnie karta lokalu jest intensywnie analizowana przez klientów tuż przed podjęciem decyzji zakupowej. 

Karta lokalu. Do czego służy?

Karta lokalu  jest przede wszystkim dokumentem, z którym klient zapoznaje się na kilku etapach lejka marketingowo-sprzedażowego. Służą do przedstawienia lokalu, mieszkania lub domu wraz z najważniejszymi informacjami o nieruchomości oraz inwestycji. 

Jakie elementy możemy umieścić na karcie lokalu?

Karta lokalu to niewątpliwie pewnego rodzaju dokument informacyjny, na której powinny znaleźć się najważniejsze dla klienta informacje takie jak:

  • Plan nieruchomości (2D) lub rzut 3D
  • Tabela z wymiarami oraz powierzchnią pomieszczeń, 
  • Piętro oraz numer lokalu, 
  • Największe atuty inwestycji, 
  • Wizualizacja budynku lub jego zdjęcie,
  • Dane kontaktowe do biura sprzedaży.

Karta lokalu jako niedoceniony element marketingu. 

Należy pamiętać, że karta lokalu odgrywa niezwykle ważną rolę w procesie marketingowo-sprzedażowym. Klient najczęściej ma z nią już styczność na stronie internetowej, kiedy dopiero przegląda inwestycje w wybranej lokalizacji. Już na tym etapie, możemy zaciekawić klienta naszą nieruchomością. 

Będąc na spotkaniu w biurze sprzedaży, klienci często otrzymują karty wybranych lokali, które ich najbardziej interesują. Często są drukowane na miejscu, w kolorach czarno-białych. Trzeba jednak pamiętać, że klient zabierając taki dokument do domu, spędzie prawdopodobnie wiele godzin na porównywaniu ofert różnych deweloperów. Przekazując mu kartę lokalu wysokiej jakości, będzie on podświadomie kojarzył naszą inwestycję z profesjonalizmem. Jest to szansa na wyróżnienie się na tle konkurencyjnych inwestycji. 

karta lokalu Netby

Jakie karty lokali realizujemy?

Karta lokalu na stronę internetową

Tworzymy karty lokali, które możesz umieścić na stronie internetowej.

Karta lokalu z rzutem 3D

Tworzymy karty lokali z rzutem 3D mieszkania. Dzięki niej możesz pokazać przykładową aranżację danego lokalu.

Karty lokali z rzutami 2D

Tworzymy karty lokali z rzutami 2D. Idealne rozwiązanie, jeżeli chcesz drukować karty bezpośrednio w biurze sprzedaży.

Omówmy wspólnie pomysł na karty lokali Twojej inwestycji

Kliknij poniższy przycisk i umów się na bezpłatną konsultację. Wspólnie omówimy Twój projekt i doradzimy w kwestii wyboru rozwiązań dla Twojej firmy.  Konsultacja nie zobowiązuje do współpracy. 

Dlaczego warto współpracować z Netby?

Doświadczenie w branży deweloperskiej

Mieliśmy przyjemność współpracować z deweloperami z calej Polski. Znamy wyzwania tej branży przez co masz pewność, że znajdziemy wspólny język. 

Przesyłamy bonusowe propozycje

Współpracując z nami otrzymasz kilka propozycji kart, aby projekt był dopasowany do Twoich potrzeb i potrzeb klientów. 

Stawiamy na estetykę

Pierwsze wrażenie robi się tylko raz, a klienci często kupują oczami. Dążymy do tego, aby Twoje karty wywołały efekt wow u klienta. 

Kompleksowa obsługa, wiele usług dodatkowych

Z nami realizujesz stronę www, wizualizacje 3D, rzuty 3D, branding i banery zewnętrze. Pomagamy kompleksowo.

Aleksandra Ostalska
2022-06-30
Bardzo polecam firmę Netby, dobry kontakt, szybka interwencja w przypadku pojawiających się niejasności. Strona internetowa została stworzona w taki sposób, jak to sobie wyobrażałam. Zdecydowanie polecam
Mariusz Głębocki
2022-06-08
Korzystaliśmy z usług firmy NETBY przy przebudowie naszej strony. Bardzo profesjonalne podejście do współpracy. Polecam z czystym sumieniem.
Kacper Bartoszek
2022-05-30
Dobra współpraca, regularny kontakt na linii sprzedwca-klient, jasne i czytylne rozmowy, umiejętność dopasowania swoich predyspozycji do zapotrzebowanie klienta. Polecam 🖐
Kamil Kida
2022-05-24
Mega profesjonalna obsługa, Pan Michał zawsze był dostępny, regularnie organizował spotkania dotyczące strony, na wszystkie pytania odpowiadał sprawnie. Sam proces budowania strony przebiegał szybko i wszystkie terminy były zachowane. Jak najbardziej polecamy !
Ela Niziołek
2022-05-03
Skorzystałam z usług firmy Michała kilkukrotnie -profesjonalna obsługa, bardzo dobry kontakt i bardzo uczciwe podejście do klienta.
Ania Seliga
2022-04-26
Polecam Pana Michała, super kontakt ekspresowe wykonanie, super efekt. Polecam współpracę w 100%
Piotr MOBILNY
2022-04-06
Śmiało polecam współpracę z p. Michałem z Netby. Kontakt podczas realizacji projektu bardzo dobry, a finalny efekt prac bardzo zadawalący. Pełna rekomendacja!
Mariusz Fiuk
2021-12-06
Firma tworzy bardzo atrakcyjne wizualnie strony internetowe. Bardzo dobra współpraca dzięki częstemu, szybkiemu kontaktowi zarówno przez email, jak i telefon oraz video rozmowy. Polecam każdemu!
Damian Konieczny
2021-12-02
Idealna współpraca przy wykonaniu strony www. Polecam.
Paweł Skokuń
2021-11-21
Współpraca z Netby przez cały okres realizacji projektu układała się śpiewająco! Zespół Netby to pełen energii, pasji i zaangażowania skład, który ma głowę pełną ciekawych pomysłów. Ich projekty www są szyte na miarę i idealnie dopasowane do potrzeb klienta. Ponadto stałe wsparcie i opieka nad stroną www! Rewelacja, gorąco polecam.

Omówmy wspólnie pomysł na karty lokali Twojej inwestycji

Kliknij poniższy przycisk i umów się na bezpłatną konsultację. Wspólnie omówimy Twój projekt i doradzimy w kwestii wyboru rozwiązań dla Twojej firmy.  Konsultacja nie zobowiązuje do współpracy.